o  zespole...

 

jeśli szukacie państwo zespołu na swoją imprezę, grającego w pełni live na najwyższym poziomie, nie mogliście trafić lepiej. jesteśmy jednym Z NAJLEPSZYCH COVER-BAND’ÓW w Polsce. nasz skład zasilają znakomici muzycy z olbrzymim doświadczeniem scenicznym.  nasz Zespół występował w wielu programach telewizyjnych- mdz innymi „Śpiewaj i walcz”(TVP 1), „The Voice of poland” (tvp 2), „dzień Dobry tvn” (tvn), „Kawa czy herbata” (tvp 1) i wielu innych. Graliśmy również na dziesiątkach prestiżowych eventów, dla wielu znanych marek (mdz innymi Basf, tradis, Orange, play, Colgate, michelin, american express, procter & gamble, philips, orlen) jak i na bardziej kameralnych imprezach okolicznościowych.


w skład zespoły wchodzą:

  1. -Kasia Garłukiewicz- wokalistka (absolwentka Szkoły Estradowej im. Anny German w Białymstoku)

  2. -Marek Kubik- klawiszowiec, wokalista (absolwent Studium Techniki Inscenizacyjnej Teatru, Filmu i Telewizji w Warszawie)

  3. -Karol Sypytkowski- basista, kontrabasista i wokalista (mgr sztuki, absolwent Akademii Muzycznej im F. Chopina w Warszawie w klasie kontrabasu, a także Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa)

  4. -Przemek Figiel- gitarzysta (absolwent II stopnia Szkoły Muzycznej w Białymstoku, w klasie gitary)

  5. -Maciej Dziemski- perkusista (mgr sztuki, absolwent Akademii Muzycznej im F. Chopina w Warszawie w klasie perkusji)


nasz bardzo bogaty repertuar pozwoli dostosować się do państwa potrzeb i do każdej konwencji imprezy. gramy na Każdego rodzaju eventach, galach, koncertach plenerowych i imprezach rodzinnych, okolicznościowych.


zrobimy wszystko aby państwa impreza była niezapomniana...