o  zespole  mega...

 

Zespół MeGa powstał w 1999r. w Białymstoku. Stworzyła go grupa wówczas licealnych przyjaciół. Główną ideą zespołu jest wykonywanie coverów. Już na początku swojej działalności, muzycy jeszcze jako nastolatkowie, zyskali ogromną popularność w swoim mieście, a w tej chwili, uznawani są za jeden z najlepszych Cover Band’ów w Polsce. Swobodnie poruszają się we wszystkich gatunkach muzycznych- od muzyki pop, elektro, disco, folk, po muzykę rockową, swingową czy klubową.

Obecnie w skład zespołu wchodzą:

  1. -Kasia Garłukiewicz- wokalistka (absolwentka Szkoły Estradowej im. Anny German w Białymstoku)

  2. -Marek Kubik- klawiszowiec, wokalista (absolwent Studium Techniki Inscenizacyjnej Teatru, Filmu i Telewizji w Warszawie)

  3. -Karol Sypytkowski- basista, kontrabasista i wokalista (mgr sztuki, absolwent Akademii Muzycznej im F. Chopina w Warszawie w klasie kontrabasu, a także Akademii Muzycznej im Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa)

  4. -Przemek Figiel- gitarzysta (absolwent II stopnia Szkoły Muzycznej w Białymstoku, w klasie gitary)

  5. -Maciej Dziemski- perkusista (mgr sztuki, absolwent Akademii Muzycznej im F. Chopina w Warszawie w klasie perkusji)


Członkowie zespołu tworzą również skład zespołu deMorela, którego losy można było śledzić w różnych programach telewizyjnych, na antenach takich stacji jak: TVP1 (”Śpiewaj i walcz”), TVP2 (”The Voice of Poland”), TVN (”Dzień dobry TVN”). Ich debiutancki singiel ”Gdy nadejdzie dzień”, można usłyszeć na antenach wielu polskich rozgłośni radiowych.Wieloletnie doświadczenie zespołu sprawi, że Państwa impreza będzie niezapomniana :)